Home » بهترین نوع رژیم چیست ؟

بهترین نوع رژیم چیست ؟

by fitshoo
رژیم
با این رژیم در 13 روز 7 کیلوگرم وزن کم کنید رژیم سوئدی در واقع همان چیزی است که ما به عنوان یک رژیم متابولیک 13 روزه می شناسیم. البته این رژیم ربطی به کشور و مردم سوئد ندارد، اما کارشناسان می گویند تنها در 13 روز می توانید 7 تا 10 پوند وزن کم کنید.

بهترین رژیم چیست ؟

و بسیاری از پیروان رژیم سوئد اعتراف می کنند که نتایج خوبی به دست آورده اند. قوانین رژیم غذایی سوئدی اگر تصمیم دارید این کار را ارزان انجام دهید و پهنای باند کم را در معرض خطر قرار دهید، فقط در اشتباهید. در این رژیم نباید نوشیدنی هایی مانند چای و قهوه را به غیر از مقدار مجاز مصرف کنید. هرگز به قهوه خود هیچ افزودنی غیر از مقدار ذکر شده اضافه نکنید. باید روزی دو لیتر آب بنوشید و بعد از 13 روز رژیم سوئدی را متوقف کنید و تا سه ماه دیگر هرگز آن را شروع نکنید.
بعد از 3 ماه می توانید دوباره این رژیم را دنبال کنید. از نوشیدن چای، قهوه و نوشابه خودداری کنید. روزانه 2 لیتر آب بنوشید. – رژیم را بیش از 13 روز ادامه ندهید، قبل از 6 روز رژیم را قطع نکنید. بعد از کمتر از سه ماه رژیم را تکرار نکنید. – ناهار و شام را می توان یک روز به تعویق انداخت. توصیه های رژیم سوئد اگر کلم بروکلی پیدا نکردید، گل کلم بخورید. اگر کلسترول خون دارید سفیده تخم مرغ بخورید.
هر چقدر که می خواهید بخورید، اما پرخوری نکنید. اگر رژیم سنگین است از روز ششم آن را قطع کنید و بعد از 3 ماه 6 روز دیگر آن را دنبال کنید. رژیم غذایی سوئدی روز اول رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه شیرین ناهار: بادمجان رومی (گوجه فرنگی)، اسفناج آب پز و دو عدد تخم مرغ شام: 200 گرم استیک و سالاد با روغن زیتون و لیمو روز دوم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک حبه قند ناهار: 100 گرم ماست و 1 عدد سوسیس شام: سالاد، 200 گرم استیک و میوه روز سوم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه،

صبحانه رژیمی

یک فنجان شکر ناهار: 1 عدد بادمجان (گوجه فرنگی)، اسفناج آب پز و میوه شام: یک تکه سوسیس، سالاد و 2 تخم مرغ آب پز روز چهارم رژیم سوئد:
صبحانه: یک فنجان قهوه، یک فنجان شکر و یک تکه نان تست ناهار: تخم مرغ آب پز، 1 هویج، 30 گرم پنیر بدون چربی شام: یک کاسه ماست و نصف پرتقال روز پنجم رژیم سوئد: صبحانه: 1 لیوان آب هویج با آب یک لیموترش ناهار: 200 گرم ماهی خورشتی و لیمو شام: تا 200 گرم سالاد استیک و کلم بروکلی روز ششم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک حبه قند ناهار: 2 عدد تخم مرغ آب پز و 1 عدد هویج شام: 200 گرم مرغ بدون پوست آب پز و سالاد روز هفتم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان چای بدون شکر ناهار: 200 گرم گوشت کبابی و 1 عدد میوه شام: هیچی روز هشتم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک حبه قند ناهار: بادمجان رومی (گوجه فرنگی)، کمی اسفناج آب پز و 2 عدد تخم مرغ آب پز شام: حداکثر 200 گرم استیک و سالاد با لیمو و روغن زیتون روز نهم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک حبه قند ناهار: 100 گرم ماست و یک تکه سوسیس شام: حداکثر 200 گرم استیک، سالاد و 1 میوه روز دهم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک فنجان شکر و یک تکه نان تست ناهار: میوه های رومی و بادمجان (گوجه فرنگی) با کمی اسفناج آب پز شام: یک تکه سوسیس، سالاد و 2 تخم مرغ آب پز روز یازدهم رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک فنجان شکر و یک تکه نان تست ناهار: تخم مرغ آب پز، 1 هویج، 30 گرم پنیر بدون چربی شام:

شام رژیمی

نصف آب پرتقال با یک کاسه ماست دوازدهمین روز رژیم سوئد: صبحانه: یک لیوان آب هویج با کمی آب لیمو ناهار: 200 گرم ماهی خورشتی با لیمو شام: تا 200 گرم سالاد استیک و کلم بروکلی سیزدهمین روز رژیم سوئد: صبحانه: یک فنجان قهوه، یک حبه قند، 2 عدد تخم مرغ آب پز ناهار: 2 عدد تخم مرغ، 1 عدد هویج رنده شده شام:

منبع : https://fitsho.co/

You may also like

Leave a Comment